• 500_1920x500.jpg
  • bezpieczestwo_1920x500.jpg
  • Do_STU_bez_PINU_1920x500.jpg
  • idsgb14.jpg
  • mb11.jpg
  • SGB_przelew_natychmiastowy_24_7_1920x500.jpg
  • SGB_uslugi_walutowe_1920x500.jpg

_

CP

Szanowni Klienci,

uprzejmie informujemy, że od dnia 28.04.2022 r. w aplikacji mobilnej „Nasz Bank” dostępna jest nowa usługa Przelewy na telefon BLIK. W celu jej uruchomienia, należy w ustawieniach przelewów na telefon BLIK włączyć opcje „Oznaczaj użytkowników przelewów na telefon BLIK” oraz „Odbieranie przelewów na telefon BLIK”. Należy zweryfikować również poprawność numeru telefonu, podanego w Banku. W razie jakichkolwiek problemów zalecamy skorzystać z instrukcji załączonych poniżej (str. 32).

Czytaj więcej...

CP

W Banku Spółdzielczym w Wieleniu  możesz już uzyskać Kredyt Czyste Powietrze, a dotacja z rządowego programu zostanie przeznaczona na częściową spłatę kapitału Twojego kredytu.

Dodatkowo kredyt objęty jest gwarancjami z Ekologicznego Funduszu Poręczeń i Gwarancji (EFPiG), którym dysponuje Bank Gospodarstwa Krajowego (BGK). Dzięki tej gwarancji otrzymasz korzystniejsze warunki kredytu przeznaczonego na finansowanie inwestycji zgodnych z programem.

Dowiedz się więcej: www.czystepowietrze.gov.pl

Czytaj więcej...

Szanowni Państwo

Ostrzegamy przed fałszywą stroną, na której oszuści oferują zwrot 300 zł za szczepienie. Jeżeli Klient wprowadzi tam swoje hasło do banku, trafi ono bezpośrednio do oszustów, którzy wykorzystają je do kradzieży środków.

Wygląd strony jest łudząco podobny do rządowych witryn. Użyto na niej polskiego godła i napisu "gov.pl", używanego przez państwowe instytucje. Na stronie możemy przeczytać: "Odbierz 300 zł za szczepienie od Prezydenta Andrzeja Dudy". Pieniądze mają pochodzić z nieistniejącego programu "Wsparcie", uruchomionego rzekomo 12 stycznia 2022 roku. Oszukańcza strona informuje, że otrzymają je "wszyscy Polacy, którzy przeszli pełen cykl szczepienia".

Niebezpieczna strona:

gov.pl-covid[.]pl

covid1

Szanowni klienci,

Zachęcamy do skorzystania z aplikacji mobilnej „Nasz Bank” tj.  bezpłatnej aplikacji do pobrania ze sklepu Google Play lub App Store, umożliwiającej obsługę rachunków bankowych użytkownika serwisu bankowości elektronicznej za pośrednictwem urządzeń mobilnych typu smartfon czy tablet. W/w aplikacja umożliwia również dokonywanie płatności BLIK, obsługę kart płatniczych.

Aplikacja mobilna Nasz Bank (Android) - przewodnik użytkownika

Aplikacja mobilna Nasz Bank (iOS) - przewodnik użytkownika

visa

Klient, który w terminie od dnia 22 listopada 2021 roku do dnia 18 lutego 2022 roku zamówi w Banku Spółdzielczym kartę debetową Visa oraz do dnia 25 lutego 2022 roku dokona ww. kartą płatności bezgotówkowych na łączną kwotę minimum 150 zł może wygrać plecak na laptop lub powerbank. 

Szanowni Państwo,

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego poinformowała, że od 1 stycznia 2022 r. zmieniają się zasady regulowania składek KRUS dla rolników, którzy są płatnikami podatku od towarów i usług (VAT). Szczegóły dostępne TUTAJ.

Szanowni Państwo,

podczas logowania do bankowości elektronicznej pojawi się możliwość dodania przeglądarki jako urządzenia zaufanego. Zastosowanie tego rozwiązania niweluje potrzebę stosowania dodatkowego, silnego uwierzytelniania (np. konieczność wyłączenia ograniczeń dostępu podczas korzystania z zakładki "przelewy zdefiniowane").

BCH

Zarejestruj kartę w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile i wykonaj nią transakcje na łączną kwotę 50 PLN, by otrzymać nagrodę.

W programie Mastercard Bezcenne Chwile możesz zbierać punkty naliczane po każdej płatności zarejestrowaną kartą. Punkty zamienisz na atrakcyjne nagrody. Każda płatność kartą Mastercard przybliża Cię do nagrody – szczególnie zakupy u partnerów programu.

Teraz możesz łatwo dostać 4000 punktów na start. Jak to zrobić?

Czytaj więcej...

BLIK

Każdy klient, który płaci BLIKIEM może teraz wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Codziennie przyznawanych jest 135 nagród o wartości 100 zł, a na koniec każdego miesiąca – nagroda główna w wysokości 100 000 zł.

Czytaj więcej...

więcej

_