Czytaj więcej...

Loteria promocyjna „Kredyt na szóstkę”

Kończą się wakacje, a Twój uszczuplony budżet potrzebuje zastrzyku gotówki?

Szukasz dodatkowych pieniędzy na przybory szkolne, czesne, nowy komputer, a może marzy Ci się remont domu?

Weź udział w loterii „Kredyt na szóstkę”! Skorzystaj z kredytu gotówkowego w naszym Banku (RRSO: 12,48% i wygraj nagrody, które ułatwią naukę i zagwarantują świetną zabawę!

czytaj więcej

Czytaj więcej...

 

Oszczędzaj latem w loterii promocyjnej Lokata SGB

Mimo żaru na dworze, zachowaj zimną krew – zainwestuj! Wygraj Škodę Scala Ambition dzięki loterii Lokata SGB – Oszczędzaj latem!

15 lipca wystartowała kolejna loteria promocyjna Banków Spółdzielczych SGB – Oszczędzaj latem! To nie tylko wspaniała inwestycja z gwarantowanym zyskiem, ale przede wszystkim pełna emocji zabawa i duża szansa na liczne, bardzo wartościowe nagrody!

czytaj więcej 

Informujemy, iż z dniem 20 maja 2019 roku
oferujemy przelewy natychmiastowe

EXPRESS ELIXIR

umożliwiające realizację przelewu pomiędzy rachunkami prowadzonymi w różnych bankach będących uczestnikami systemu, w czasie liczonym w sekundach. Usługa oferowana jest przez 7 dni w tyg, 24 godziny na dobę. 

Przelewy natychmiastowe realizowane są wyłącznie w złotych.

Maksymalna kwota pojedynczej transakcji przelewu natychmiastowego ustalona jest na poziomie 5 000 złotych. Lista banków realizujących przelewy natychmiastowe dostępna jest na stronie internetowej KIR S.A. (www.expresselixir.pl).

Czytaj więcej...

 

Banki Spółdzielcze SGB we współpracy z First Data Polska S.A. i Fundacją Polska Bezgotówkowa oferują bezpłatne terminale POS dla przedsiębiorców. Program skierowany jest do małych i średnich przedsiębiorców, którzy chcą rozpocząć przyjmowanie płatności za swoje towary i usługi za pomocą kart płatniczych.

dowiedz się więcej